NÄYTTELYTULOKSET

Taija Liiri & Lady Snowhite Adam "Ässä" ja Minä & Lady Snowhite Beautiful Diamond "Pulmu" (Kuva Markku Huttunen)

NÄYTTELYT 2020

23.2 Jämijärvi RN Lady Snowhite Coco Chanel ERI SA PN3 Vara-serti

22.2 Lempäälä EPN Lady Snowhite Dumle Dreamer PPEK1 KP

2.2 Helsinki EPN Lady Snowhite Daim Eater PPEK2 KP, Lady Snowhite Dumle Dreamer PPEK3, Lady Snowhite Dacapo Screamer PPEK4. Tuomarina Maija Lehtonen

NÄYTTELYT 2017

12.8 Luumäki RN Lady Snowhite Adam EH, Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI, Annbe Lady Brittany D'otto EH. Tuomarina Irina Poletaeva

5.8 Valkeakoski KR Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI, Lady Snowhite Coco Chanel EH. Tuomarina Vladimir Cairovic

28.7 Helsinki KV Annbe Lady Wanessa D'giichi EH. Tuomarina Ann Ingram

6.5 Savitaipale RN Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI SA PN1 SERT VSP, Lady Snowhite Coco Chanel ERI SA PN2 VARASERT. Tuomarina Juta Haranen

NÄYTTELYT 2016

11.12 Helsinki Voittaja Lady Snowhite Adam EH, Lady Snowhite Coco Chanel EH. Tuomarina Perttu Ståhlberg

12.11 Jyväskylä KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 CACIB ROP. Tuomarina Lothar Mende

28.10 Lahti KV Lady Snowhite Coco Chanel PEK1 ROP-Pentu, Lady Snowhite Adam EH, Annbe Lady Brittany D'otto EH. Tuomarina Rony Doedijns

8.10 Hämeenlinna EPN Lady Snowhite Coco Chanel PEK1 KP VSP-Pentu. Tuomarina Esa Ruotsalainen

24.9 Eckerö KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 CACIB ROP. Tuomarina Kostadin Shankov

10.9 Porvoo KR Lady Snowhite Adam EH. Tuoarina Rune Fagerström

4.9 Joensuu RN Lady Snowhite Adam ERI SA PU2. Tuomarina Tuula Savolainen

3.9 Riihimäki KV Lady Snowhite Adam ERI. Tuomarina Maija Lehtonen

21.8 Tallinna INT Lady Snowhite Adam ERI SA PU4. Tuomarina Yoshimi Suzuki

20.8 Tallinna INT Lady snowhite Adam EH. Tuomarina Kurt Nilsson

13.8 Lappeenranta RN Lady Snowhite Adam ERI. Tuomarina Kirsi Honkanen

7.8 Kuopio KV Lady Snowhite Adam EH. Tuomarina Kurt Nilsson

6.8 Kuopio KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU3 VARACACIB. Tuomarina Annette Bystrup

5.8 Kuopio KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU4. Tuomarina Myrna Shiboleth

23.7 Helsinki KR Lady Snowhite Adam ERI & Annbe Lady Brittany D'Otto ERI. Tuomarina Henry Stanley

10.7 Joutsa RN Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 VSP. Tuomarina Perttu Ståhlberg

2.7 Rantasalmi KR Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 VSP. Tuomarina Pirjo Aaltonen

5.6 Lahti RN Lady Snowhite Adam ERI SA PU2. Tuomarina Augustin Ionescu

29.5 Joensuu KR Lady Snowhite Adam ERI SA PU2. Tuomarina John Muldoon

28.5 Joensuu KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU3. Tuomarina Paavo Mattila

22.5 Hamina KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 CACIB ROP. Tuomarina Markku Kipinä

21.5 Helsinki KV Lady Snowhite Adam ERI. Tuomarina Ann Ingram

5.5 Kangasniemi KR Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU1 ROP . Tuomarina Markku Mähönen

1.5 Tampere KV Lady Snowhite Adam ERI. Tuomarina Jo Schepers

30.4 Kouvola RN Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU1 ROP. Tuomarina Esa Ruotsalainen

2.4 Lahti KV Lady Snowhite Adam EH. Tuomarina Jens Utke Ramsing

26.3 Imatra KV Lady Snowhite Adam EH. Tuomarina Paula Heikkinen-Lehkonen

20.3 Riika KV Lady Snowhite Adam ERI2 SA PU2 vara-cacib. Tuomarina Rasma Ergle

19.3 Riika KV Lady Snowhite Adam ERI2. Tuomarina Marjatta Pylvänäinen-Suorsa

28.2 Pietari KV Lady Snowhite Adam ERI1 SA SERT CACIB ROP. Tuomarina Kostadin Shankov

27.2 Pietari KV Lady Snowhite Adam ERI1 SA SERT CACIB VSP. Tuomarina Manola Pogessi

26.2 Pietari KV Lady Snowhite Adam ERI1 SA SERT CACIB ROP -> RU MVA. Tuomarina Jadranka Mijatovik


NÄYTTELYT 2015

6.12 Helsinki Voittaja KV Lady Snowhite Adam ERI4 SA. Tuomarina Esa Ruotsalainen

5.12 Helsinki Winner KV Lady Snowhite Adam ERI4. Tuomarina Anthony Moran

21.11 Jyväskylä KV Lady Snowhite Adam ERI1, Lady Snowhite Black Pearl EH2, Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI2, Annbe Lady Brittany D'Otto EH3. Tuomarina Marja Talvitie

8.11 Tartto INT Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU2 CACIB. Tuomarina Iren Naartis

7.11 Tartto INT Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU3 SERT -> EE MVA. Tuomari Kirsi Honkanen

4.10 Hämeenlinna RN Annbe Lady Wanessa D'Giichi ERI1 SA PN2 vara-sert. Annbe Lady Brittany D'Otto EH. Tuomarina Reet Lint

20.9 Hyvinkää RN Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU3. Tuomarina Juha Putkonen

5.9 Vantaa KR Annbe Lady Brittany D'Otto ERI1 SA PN4 SERT, Annbe Lady Wanessa D'Giichi ERI2 SA "PN5" vara-sert. Tuomarina Tino Pehar

23.8 Heinola KR Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU1 ROP. Tuomarina Tuula Savolainen

22.8 Kouvola KR Lady Snowhite Adam EH. Tuomarina Ambrörn Lindqvist

16.8 Kotka KV Lady Snowhite Adam ERI2. Tuomarina Antonio Di Lorenzo

15.8 Raisio KR Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI SA PN3 vara-sert. Annbe Lady Excellent of Rasmus H. Tuomarina Harry Tast

8.8 Joensuu KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU2 CACIB. Tuomarina Elizabeth Gonzalez

2.8 Luumäki RN Lady Snowhite Adam ERI SA PU3. Tuomarina Pekka Teini

27.7 Mikkeli KV Lady Snowhite Adam ERI SA PU1 SERT, CACIB ja ROP -> FI MVA. Tuomarina Esko Nummijärvi

4.7 Tuusula KR Lady Snowhite Adam ERI1. Tuomarina David Cavill

13.6 Iitti RN Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU1 SERT ja VSP. Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI1. Annbe Lady Brittany D'otto EH2. Tuomarina Zidy Munsterhielm- Ehnberg

6.6.2015 Riihimäki KR Lady Snowhite Adam ERI1 SA PU3 SERT. Tuomarina George Schogol

21.3.2015 Lahti KV Annbe Lady Excellent of Rasmus EH2, Annbe Lady Brittany D'otto EH3, Lady Snowhite Beautiful Diamond ERI3 ja Lady Snowhite Adam ERI2 SA vara-sert Tuomarina Anca Giura

24.1.2015 Turku KV Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI AVK1. Annbe Lady Excellent of Rasmus EH NUK2

NÄYTTELYT 2014

8.11.2014 Jyväskylä KV Annbe Lady Wanessa D'giichi ERI SA AVK1. Annbe Lady Brittany D'otto ERI AVK2 ja Lady Snowhite Adam EH NUK2

7.9.2014 Helsinki KR Annbe Lady Brittany D'Otto ERI SA PN1 SERT VSP & Annbe Lady Excellent of Rasmus ERI NUK2

17.8.2014 Raisio KR Annbe Lady Excellent of Rasmus EH NUK2

16.8.2014 Valkeakoski KR Annbe Lady Excellent of Rasmus EH NUK2 & Annbe Lady Brittany D'Otto EH NUK1

9.8.2014 Helsinki Maailman Voittaja Lady Snowhite Adam JUK ERI & Annbe Lady Excellent of Rasmus JUK EH

19.7.2014 Ristiina KR Lady Snowhite Adam H

29.6.2014 Pori KV Annbe Lady Excellent of Rasmus PEK1

15.6.2014 Kotka KV Lady Snowhite Adam ERI1

8.6.2014 Lahden pentunäyttelyssä Annbe Lady Excellent of Rasmus PEK 1 KP ROP-Pentu. Lahden ryhmänäyttelyssä samaisena päivänä Lady Snowhite Adam ERI1

29.5.2014 Helsingin pentunäyttelyssä Annbe Lady Excellent of Rasmus PEK3

3.5.2014 Tampere KV Annbe Lady Excellent of Rasmus PEK 1 KP VSP-Pentu

19.4.2014 Imatra KV Lady Snowhite Adam "Ässä" EH1

24.3.2014 Annbe Lady Excellent of Rasmus "Rico" Japaninpystykorvien erikoisnäyttelyssä pikkupentuluokassa 2 ja KP.

NÄYTTELYT 2013

16.11.2013 Jyväskylän KV Wanessa ERI AVK2

5.10.2013 Tuuloksen ryhmänäyttely Wanessa EH AVK1

25.8.2013 Luumäen ryhmänäyttelyssä Venla ERI SA PN4 ja Vara-sert. Hienoa Venla!!

29.6.2013 Hämeenlinnan kaikkien rotujen näyttelyssä Venla EH NUK2. Venla oli hyvässä turkissa, mutta tuomari ei tällä kertaa tykännyt Venlan kallon muodosta ja pyöreistä silmistä.

4.5.2013 Startattiin tämän vuoden näyttelyt Tampere KV näyttelyssä Venlan kanssa (Annbe Lady Brittany D'Otto). Tuloksena ERI NUK4. Tästä on hyvä jatkaa!